יום שני, 29 באוקטובר 2018

מנדפים חכמים

מנדפים חכמים יכולים להיות יקרים הרבה יותר ממנדפים רגילים, אך בהתחשב בכך שזו קנייה חד פעמית לטווח הארוך כדאי לכם להשקיע. הנה כמה סיבות שיסבירו לכם מדוע ההשקעה הזו משתלמת. 

משנה את היניקה בהתאם לצורך

מנדף חכם נקרא כך בזכות הפעולות הרבות והמתוחכמות שהוא יכול לבצע כאשר יש בו חיישנים שמצליחים לשנות את הפעולה שלו בהתאם לצורך. כך למעשה הוא חסכוני יותר אך מעבר לכך הוא גם שקט יותר. פעולת היניקה שלו מבזבזת חשמל רב ועצם העובדה שהוא עובד ללא הפסקה בכל רגע שהמטבח פעיל, בעיקר במגזר התעשייתי והעסקי בהם הוא נפוץ, יש כאן חיסכון משמעותי ברעש ובעלויות תפעול. היניקה שלו יכולה להשתנות בהתאם לכמות העשן שיש במקום כאשר בכל מקרה יש אפשרות לשחק עם האפשרויות האלו באופן ידני. 

מנדפים חכמים


מנדף חכם הרבה יותר חסכוני

כמו שכבר ציינו לעיל, מנדפים חכמים יהיו הרבה יותר חסכוניים. אולי נראה לכם שמנדפים כאלו יהיו יקרים מאוד והם לא שווים את העלות, אך מנדפים אלו יכולים לחסוך לכם את הפער תוך שנה אחת בלבד. למעשה מנדף חכם טוב גם לסביבה הרי ניצול חשמל הוא לא דבר בריא לכדור הארץ, כך למעשה יש גם יתרון אקולוגי. מנדף חכם יכול להיות חכם במידה משתנה וזאת לפי סוג המנדף כך שאם באמת חשוב לכם החיסכון וזו הסיבה הראשית שאתם רוכשים אותו, כדאי לכם לבדוק מה צריכת החשמל שלו ומה מנגנון הבקרה שלו, וכך תוכלו לבחור בצורה נבונה יותר את מה שאתם צריכים.

מנדפים שמונעים אפשרות בעירה

מי שמכיר את המנדפים ואת החשיבות שלהם בוודאי יכיר גם את הסכנות שלהם. מי שמכיר את הסכנות שלהם יודע שהסכנה הגדולה ביותר היא שהמנדפים יידלקו בגלל שיש בהם חורים שומניים רבים, אותם הם מנדפים, שבבוא העת יכולים להידלק בעיקר בגלל שהם מרוכזים. אמנם יש מערכת כיבוי למנדפים שגם אותה צריך להתקין אך מנדף חכם יהיה הרבה יותר בטיחותי. יש מנדפים חכמים שכבר מכילים מראש מערכת כיבוי, אך הדבר החשוב הוא שהמבנה שלהם לא יאפשר את אותה רמת סיכון כמו מנדפים רגילים. הכול תלוי בסוג החומר שמרכיב את המנדף והמחשבה שהיצרן משקיע בבטיחות.

מנדפים קטנים ומעוצבים יותר

עד כה דיברנו על מנדפים חכמים בעיקר לגבי המאפיינים הטכניים שלהם, אך זה הזמן לדבר על העיצוב. העיצוב אולי לא נשמע לכם כמו פרמטר חשוב אך למעשה ללקוח הפרטי בעיקר, הוא יהיה החשוב מכול. כל אחד רוצה שהמנדף שלו יהיה מעוצב וישתלב בצורה עדינה ומותאמת במטבח, והמנדפים החכמים יכולים לספק את זה בצורה הכי טובה שיש. לא רק שהמנדפים מעוצבים בגימורים פנטסטיים, הם יכולים להיות קטנים הרבה יותר ועדיין לספק את אותה התפוקה כמו מנדף גדול יותר, ואף בצורה חסכונית יותר. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה