יום חמישי, 22 ביוני 2017

מנדף אדים לכל סוגי המטבחים


מנדף הוא מתקן אוורור שבעזרתו ניתן לפזר אדים שעולים מאזור הבישול, האפייה או הטיגון במטבח ולמנוע חשיפה של עובדים לחומרים מסוכנים. יש הרבה דגמים של מתקנים מן הסוג הזה וכאלה שמתאימים לכל סוגי המטבחים. התאמה של המתקן לסוג הספציפי של המטבח חשובה בגלל הסיבות הבאות:
א. התאמת מנדף לשטח המטבח – ייצור מקצועי בהתאמה אישית לצרכי הלקוח כולל התייחסות לגודל המטבח.  התאמת המתקן לשטח המטבח מבחינת אורך, רוחב וגובה מסייעת לפזר את האדים ולמנוע הצטברות של חומרים מזיקים על הקירות ועל הכלים.
ב. אסתטיקה ומראה עיצובי – התאמה למטבח מסוים מחייבת עיצוב של המתקן לפי המראה העיצובי הנדרש.  כיום ניתן להשיג מתקני אוורור של אדים למסעדות, למטבחים בבתים פרטיים, לבתי מלון, למפעלי תעשייה, למוסדות ועוד.

ג. בחירת חומרי גלם לייצור המתקן – חומרי הגלם מהם מייצרים את המתקן קובעים את העמידות שלו. ההבדל העיקרי  הוא בין מתקני אוורור שמיוצרים מפלדת אל חלד, נירוסטה, פח מגולוון או פלסטיק לא דליק.

ד. מניעת סכנת התלקחות במטבח – קולטי אדים מונעים סכנת התלקחות רק אם הם מתאימים לאופי הפעילות  המתבצעת בתוך המטבח. כאן אפשר להצביע על פעולות שונות שמתבצעות על ידי קולטי אדים במסעדות ומטבחים תעשייתיים, מנדפים כימיים בתעשיית התרופות, קולטי אדים בתעשיית ייצור הנשק וקולטים מיוחדים שמותקנים מעל מלטשות יהלומים.

ייצור והתקנה של קולטי אדים לשימוש ביתי ותעשייתי
בחירת מנדף אדים לכל סוגי המטבחים כוללת התקנה בפועל. את ההתקנה ניתן לבצע במסעדות ומפעלים או לשימוש ביתי ותעשייתי. סוג ההתקנה נקבע לפי אופי וגודל המטבח. עם זאת, עלות ההתקנה אמורה להיות מגולמת בתוך מחיר המתקן. בנוסף, יש לציין שרוב מערכות הנידוף משולבות עם מפוחים ומערכות סינון. הן נבנות לפי תקן איכות הסביבה ותקן כיבוי אש ולכן עמידות לאורך זמן.

כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי ייצור והתקנה של קולטי אדים. אפשר ליצור קשר עם חברות שמתמחות בתחום דרך אתרי האינטרנט, או לקבל המלצות על מנדף שמתאים לסוג ספציפי ומיוחד של מטבח פעיל.

הפוסט מנדף אדים לכל סוגי המטבחים הופיע לראשונה באוטמי זקין טמבלר
  otmizakineil.tumblr JUNE 22, 2017 via 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה