יום שלישי, 20 ביוני 2017

פילטר אוויר לחדרי אוכל


מערכות אוורור וסינון צריכות להיות חלק בלתי נפרד מכל חדר אוכל. המערכות מתאימות למטבחים של מסעדות ומפעלים תעשייתיים, לאולמות אירועים ולצרכים ביתיים. בעזרת מערכות אוורור ניתן לסנן ריחות לא נעימים ועשן. חלק מהמערכות כוללות מסנני פחם פעיל ומשקע אלקטרוסטטי והן מותאמות לצרכי הלקוח מבחינת גודל ומפרט טכני.
פילטר אוויר

יש כמה דברים שכדאי להתייחס אליהם לפני שבוחרים פילטר אוויר לחדרי אוכל:

א. התאמה לסוג המפגע – מערכות אוורור וסינון יכולות להתאים להתמודדות עם סוגים שונים של  מפגעים. התאמה לסוג המפגע קובעת עד כמה המערכת תהיה אפקטיבית ובאיזה אופן היא תהיה מסוגלת לפנות את העשן בלי לפגוע בעבודת המטבח.
ב. עמידה בתקנים הנדרשים – מערכות אוורור עם מפוחים ציריים, מפוחים צנטריפוגליים ותעלות יניקה עם  מנדפים נדרשים כולם לעמוד בתקנים נדרשים. התקנים החשובים ביותר הם של איכות הסביבה וכיבוי אש. עמידה בתנאים היא חלק מדרישות רישוי עסקים.
ג. מספר החלפות אוויר בשעה – בחירת מפוח אוורור מתבצעת לפי טבלה שמראה את מספר החלפות האוויר המומלצות בכל שעה. ההבדל העיקרי הוא בין התקנת פילטר אוויר לחדרי אוכל של מסעדות לבין מפוחי אוורור שמיועדים למרכזי טקסטיל  ותעשייה, לחניונים ולמפעלי ערבוב צבעים, מחסנים או מוסכים.


מה מיוחד במסנני אוויר לחדרי אוכל?
פילטר, או בעברית “מסנן”, מונע זיהום אוויר באמצעות פינוי של עשן וריחות אל מחוץ למבנה. הוא חשוב בעיקר בחדרי אוכל ומתפקד בצורה מיוחדת. כל המוצרים שמותאמים לחדרי אוכל נבנים לפי תקן של המשרד לאיכות הסביבה והנחיות הגוף המפקח על רישוי עסקים. באמצעות פילטר אוויר ניתן לפתור את כל בעיות האוורור ולשמור על סביבה סטרילית ונקייה.

בעלי מסעדות לא יכולים להרשות לעצמם לוותר על היתרונות של פילטר אוויר. רק באמצעות פילטר מן הסוג הזה ניתן לתת מענה לטיהור אוויר מזוהם. מעבר לכך, חברות שמתמחות בייצור מערכות אוורור וסינון מספקות פתרונות אוורור משתלמים למטבחים. החברות מתקינות מערכות לסינון עשן וריחות עם מסנני פחם פעיל ומשקע אלקטרוסטטי במחיר משתלם. התקנת המערכת חיונית עבור פעילות המסעדה וטיהור האוויר המלוכלך

הפוסט פילטר אוויר לחדרי אוכל הופיע לראשונה באוטמי זקין טמבלר
  otmizakineil.tumblr  JUNE  20, 2017 via 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה